بزرگترین کلبه عشقولانه دانلود فیلم,موزیک,عکس,کلیپ موبایل و... tag:http://asak.mihanblog.com 2020-04-05T01:25:15+01:00 mihanblog.com خواستگاری جالب! پشیمون نشی یه وقت! 2012-08-22T04:59:37+01:00 2012-08-22T04:59:37+01:00 tag:http://asak.mihanblog.com/post/430 سامان مادر داماد : ببخشین ، كبریت دارین؟ مادر عروس : كبریت ؟! كبریت برای چی!؟  مادر داماد : والا پسرم می خواست سیگار بكشه ...  مادر عروس : پس داماد سیگاریه....!؟  مادر داماد : سیگاری كه نه.. والا مشروب خورده ، بعد از مشروب سیگار می چسبه... مادر عروس : پس الكلی هم هست..!؟ مادر داماد : الكلی كه نه... والا قمار بازی كرده و باخته ! ما هم مشروب دادیم بهش كه یادش بره مادر عروس : پس قمارم بازی می كنه...!؟  مادر داماد : آره... دوستاش توی زندان بهش یاد دادن...

مادر داماد : ببخشین ، كبریت دارین؟

مادر عروس : كبریت ؟! كبریت برای چی!؟ 

مادر داماد : والا پسرم می خواست سیگار بكشه ... 

مادر عروس : پس داماد سیگاریه....!؟ 

مادر داماد : سیگاری كه نه.. والا مشروب خورده ، بعد از مشروب سیگار می چسبه...

مادر عروس : پس الكلی هم هست..!؟

مادر داماد : الكلی كه نه... والا قمار بازی كرده و باخته ! ما هم مشروب دادیم بهش كه یادش بره

مادر عروس : پس قمارم بازی می كنه...!؟ 

مادر داماد : آره... دوستاش توی زندان بهش یاد دادن...

مادر عروس : پس زندانم بوده...!؟

مادر داماد : زندان كه نه... والا معتاد بوده ، گرفتنش یه كمی بازداشتش كردن...

مادر عروس : پس معتادم بوده...!؟

مادر داماد : آره... معتاد بود ، بعد زنش لوش داد...

مادر عروس : زنش !!!؟؟؟

مادر داماد : والله زن خودش كه نه، همونی كه در غیاب زنش باهاش رابطه داشت.... دوستش

مادر عروس : دوست دخترش؟؟؟ پس دوست دختر هم داره؟

مادر داماد : دوست دختر كه نمیشه گفت . ازش بچه هم داره... یه جورایی زنش می شه دیگه

مادر عروس: بچه ؟؟؟ یعنی بچه هم داره ؟؟؟؟

مادر داماد : بچه كه نه. الان دیگه 18 سالشه.مردی شده برای خودش

مادر عروس : پس شما برای نوه تون اومدین خواستگاری؟؟؟؟

مادر داماد : البته من خوب نمی دونم ... گویا پسرم با پسرش به یه دختری تجاوز كردن حالا حامله ست....دختره هم پاشو توی یه كفش كرده كه باید منو بگیری.... نمی دونم بچه كدومشونه ....بهر حال آدرس اینجا رو دادن به ما

مادر عروس : حامله؟؟؟؟یعنی دختر ما حامله است؟؟؟؟ دارین مزخرف می گین

مادر داماد: والله من كه نمی دونم ...پسر و نوه م كه چیزی به من نگفتن....پدر دختره كه گاهی شبا می اد پیشم و باهم رابطه داریم پریشب بهم گفت...شایدم دروغ گفته

مادر عروس: پدر دختره؟؟؟؟ شوهر من؟؟؟ با تو رابطه داره؟؟؟    

مادر داماد: والله نباید اینو می گفتم ...حقیقتش رو بخوای ما خونواده آبروداری هستیم...نخواستم بگی دخترمو حامله كردن حالا می زنن زیرش....در هر حال باز امشبم از پدرش می پرسم...قسمش می دم راستشو بگه و بگه بچه مال كدومشونه...آخه شب ازدواج كه نباید مرد به زنش دروغ بگه.درسته خانوم؟؟؟؟  

وااااااااااااااااااااا....چرا غش كردی؟؟؟؟ راستی كبریت نیاوردیا!!!!!؟؟؟؟؟


 

]]>
عکس های بی حجابی در مناطق تفریحی مازندران 2012-08-15T07:00:37+01:00 2012-08-15T07:00:37+01:00 tag:http://asak.mihanblog.com/post/429 سامان به گزارش  رزمندگان شمال، صبح جمعه که می شود در برخی  میادین شهرهای مازندران غلغله ایی برپاست . گروه گروه جوانان مازندرانی به گلگشت می روند. گلگشت برنامه ایی است  تفریحی که در غالب کوهنوردی در مناطق جنگلی و کوهستانی مازندران برپا می شود. البته  آن کوهنوردی  که در ذهن شماست انجام نمی گیرد. کوهنوردی از جنس گلگشت با پای پیاده نیست بلکه جوانان سواره طی مسیر می کنند و بعضا مختلط!. مختلط بودن گلگشتی ها باعث شده بر انبوه متقاضیان  تور افزوده شود. گلگشتی ها در ذیل گروه عکس های بی حجابی در مناطق تفریحی مازندران

به گزارش  رزمندگان شمال، صبح جمعه که می شود در برخی  میادین شهرهای مازندران غلغله ایی برپاست . گروه گروه جوانان مازندرانی به گلگشت می روند. گلگشت برنامه ایی است  تفریحی که در غالب کوهنوردی در مناطق جنگلی و کوهستانی مازندران برپا می شود.

البته  آن کوهنوردی  که در ذهن شماست انجام نمی گیرد. کوهنوردی از جنس گلگشت با پای پیاده نیست بلکه جوانان سواره طی مسیر می کنند و بعضا مختلط!. مختلط بودن گلگشتی ها باعث شده بر انبوه متقاضیان  تور افزوده شود. گلگشتی ها در ذیل گروه های با شناسنامه و کمی بی عنوان جمعه های دل انگیزی دارند! برخی نحله های فکری و حتی فرق زیر زمینی در جذب جوانان از فرصت گلگشت به نحو مطلوب سود می برند اما خبری از حضور نهادهای مسوول در آن نیست.! گلگشت جمعه  های جوانان مازندرانی اما بی حاشیه نیست  و داستان هایی دارد که متولیان فرهنگی استان از آن بی خبرند یا خود را به تغافل زدند!

عکس های بی حجابی در مناطق تفریحی مازندران

عکس های بی حجابی در مناطق تفریحی مازندران

]]>
تصاویر برخورد با بدحجابی در تفرجگاه های کوهستانی 2012-08-15T07:00:15+01:00 2012-08-15T07:00:15+01:00 tag:http://asak.mihanblog.com/post/428 سامان   تصاویر برخورد با بدحجابی در تفرجگاه های کوهستانی

 

]]>
تصویر دیدنی از ندا مجری شبکه من و تو در سواحل شمال کشور 2012-08-15T06:40:03+01:00 2012-08-15T06:40:03+01:00 tag:http://asak.mihanblog.com/post/427 سامان ]]> بی حجابی در ایران 2012-08-15T06:36:04+01:00 2012-08-15T06:36:04+01:00 tag:http://asak.mihanblog.com/post/426 سامان انسان در پناه محافظ، احساس آرامش مى‏كند. پوشش اسلامى نیز نگهبان زن است و به او امنیت و آرامش مى‏بخشد. پس هر چه این پوشش كامل‏تر شود، درصد امنیت و حفاظت زنان بالاتر مى‏رود. زحمت حجاب، حق بیمه‏اى است كه زن براى تأمین سلامت خود مى‏پردازد؛ زیرا حجاب، مانع جریان یافتن هواى نفس و نگاه‏هاى آلوده و فسادآمیز، به حریم پاك زنان مى‏شود. پوشش، سدّى بزرگ در برابر تهاجم فرهنگ غرب است. جایگاه والاى زن مى‏طلبد كه این گوهر آفرینش، در صدف حجاب قرار گیرد تا ارزش‏هاى انسانى‏اش در امان بماند. فلسفه نگهبانى و پوشش اشی انسان در پناه محافظ، احساس آرامش مى‏كند. پوشش اسلامى نیز نگهبان زن است و به او امنیت و آرامش مى‏بخشد. پس هر چه این پوشش كامل‏تر شود، درصد امنیت و حفاظت زنان بالاتر مى‏رود. زحمت حجاب، حق بیمه‏اى است كه زن براى تأمین سلامت خود مى‏پردازد؛ زیرا حجاب، مانع جریان یافتن هواى نفس و نگاه‏هاى آلوده و فسادآمیز، به حریم پاك زنان مى‏شود. پوشش، سدّى بزرگ در برابر تهاجم فرهنگ غرب است. جایگاه والاى زن مى‏طلبد كه این گوهر آفرینش، در صدف حجاب قرار گیرد تا ارزش‏هاى انسانى‏اش در امان بماند. فلسفه نگهبانى و پوشش اشیا، ارزش آنهاست و هر قدر این ارزش بالاتر باشد، نسبت نگه‏دارى آنها نیز بیشتر مى‏شود.

http://irancellia.persiangig.com/BBN/hejab/21619_688.jpg

 

]]>
بی حجابی‌وبی‌بند و باری در شمال کشور 2012-08-15T06:22:32+01:00 2012-08-15T06:22:32+01:00 tag:http://asak.mihanblog.com/post/425 سامان به گزارش  صراط  به نقل از انقلاب نیوز ، عدم رعایت حجاب و پخش موسیقی های مبتذل هنجار شکن در سواحل دریا، شنای مختلط مردان و زنان بویژه مسافران سایر استان ها، رقص و پایکوبی مختلط توسط برخی از مسافران در سواحل دریا به صورت نیمه برهنه، مصرف مشروبات الکی در سواحل دریا و معضلات پس از مصرف و تهدیدات امنیتی، عدم کنترل و نظارت بر اماکن و ویلاهای ساحلی که احتمال انواع و اقسام منکرات در آن مکان ها وجود دارد، از جمله مهمترین معضلات و ناهنجاری هایی است که سواحل شمال کشور را در خود احاطه کرده است. به گزارش  صراط  به نقل از انقلاب نیوز ، عدم رعایت حجاب و پخش موسیقی های مبتذل هنجار شکن در سواحل دریا، شنای مختلط مردان و زنان بویژه مسافران سایر استان ها، رقص و پایکوبی مختلط توسط برخی از مسافران در سواحل دریا به صورت نیمه برهنه، مصرف مشروبات الکی در سواحل دریا و معضلات پس از مصرف و تهدیدات امنیتی، عدم کنترل و نظارت بر اماکن و ویلاهای ساحلی که احتمال انواع و اقسام منکرات در آن مکان ها وجود دارد، از جمله مهمترین معضلات و ناهنجاری هایی است که سواحل شمال کشور را در خود احاطه کرده است.

بد حجابی دختران و نا امنی فرهنگی که در شمال کشور و دور از چشم مسئولین فرهنگی کشور بوجود آمده است اکنون به یک معظل جدی فرهنگی تبدیل شده است که باعث عادی شدن روابط دختر و پسر و شنای مختلط آنان در دریا بصورت امری عادی تبدیل شده که واقعا جای تاسف دارد.

علاوه بر بدحجابی و بی حجابی در مناطق مذکور که موجبات نا امنی فرهنگی محیط را برای خانواده ها فراهم آورده است، مسأله ای است که این بار در بی توجهی نیروی انتظامی و مسئولین سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رو به ازدیاد است و آن افزایش قابل توجه ویلاهای خصوصی در شمال کشور است که بدون نظارت و مجوز سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اقدام به اجاره ویلاهای خود می کنند.

این مسأله باعث شده که دختران و پسرانی که به صورت دوستانه به شمال کشور سفر می کنند احتیاج به ارائه شناسنامه و یا مدرک معتبر برای اجاره ویلا و برخی هتل ها نداشته باشند و همین امر باعث حضور چشمگیر آنها (به ویژه دختران فراری) در سواحل شمالی کشور و ناامنی فرهنگی محیط برای خانواده ها شده است که بی توجهی مسئولین امر در برخورد با این افراد قابل ذکر است.

 

IMAGE634689842941194833

 

علاوه بر آن برخی افراد محلی به جهت کسب منفعت اقتصادی خود توجهی به این مسأله ندارند و البته هزینه اجاره بهای ویلا و امکانات آن نیز از آنجا که بدون نظارت است بسیار متغیر می باشد، به طوری که در ایام تعطیلات عید، هزینه اجاره بهای ویلاهای خصوصی تا شبانه نیم میلیون تومان بالا رفته بود.

مسلماً حل این مسأله در فصلی از سال که بیشترین مسافرت های سیاحتی مردم کشورمان صورت می گیرد، توجه بیشتر نیروهای امنیتی و انتظامی ساحلی دریای خزر و همچنین نظارت بیشتر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری را می طلبد.

دختران نوجوان وجوان با ارایش های غلیظ و با مانتوهای کوتاه و بدن نما رنگارنگ با شلوارهای جین قرمز و سبز رنگ و عینک و روسری های به عقب سر چسبیده دست در دست دوستان و هم کلاسی های مذکر با موهای برق گرفته و ریشهای عجیب و غریب و گردنبند و تی شرتهای چسبان حلقه ای با تمثال نمادهای شیطان پرستی قدم به قدم طول نوار ساحلی را با قهقه های بلند متراژ می کنند و گاهی هم از سر خستگی به آلاچیق های فروشگاه ساحلی سر ی زده تا قلیان قجری دود کنند.

پخش موسیقی های تند گروههای زیر زمینی ایرانی و غربی از درون خودروها ی در حال تردد - رقص و پایکو بی و شنای مختلط گروهی خانوادگی و مجردی و قدم زدن با لباسها و شلوارهای نیمه برهنه در انظار عمومی - صرف مشروبات الکلی و دعوا و درگیری حاصل از آن گوشه هایی از اقدامات ضد ارزشی در سواحل شمال کشور است که به عین مشاهده می شود.

 

IMAGE634689842943954991

 

به خاطر ضعف و خلاهای قانونی و ناتوانی برخی از دستگاههای متولی و حضور کمرنگ پلیس در برخی از شهرکها و ویلاهای ساحلی خصوصی که عموما در اختیار سرمایه داران غیر بومی علی الخصوص تهرانی قرار دارد زنان و مردان آزادانه کشف حجاب می کنند و گاها نیز مالکان این قبیل اماکن ویلاها و سو ئیت های خودرا صرفا به خاطر دریافت پول های بی حساب و کتاب بدون دریافت شناسنامه و مدارک هویتی در اختیار اشخاص نامحرم می گذارند. از همین رو شنیده شده که هزینه اقامت در این گونه اماکن از شبی 200 الی 400 هزار تومان بوده که نوسان قیمتها به دلیل نوع امکانات رفاهی آنان می باشد .

(معضل بدحجابی در حال تغییر به سوی بی حجابی توسط عده ای هنجارشکن است)

اما آن چیز که مایه تاسف است و دل هر دلسوز به ارزش های شناخته شده نظام و اسلام را جدا به درد می آورد این است که در مکان هائی در شمال که اوج بی حجابی و فساد و بی بند وباری مشهود است ، خبری از مسئولین امر به معروف و گشت ارشاد نیست.

از تمامی مخاطبان خواهشمندیم نظرات خود را در رابطه با بد حجابی و برخورد با ان و همچنین فساد اخلاقی موجود در جامعه نظرات خود را ارسال نمایند.

 

]]>
تبریک عید 2011-11-15T05:13:30+01:00 2011-11-15T05:13:30+01:00 tag:http://asak.mihanblog.com/post/424 سامان سلام به همه ی دوستان باصفا و مهربونمونممنون بابت حضورتون عید غدیر رو به همه ی شیعیان ایران تبریك عرض می كنم سلام به همه ی دوستان باصفا و مهربونمون
ممنون بابت حضورتون
عید غدیر رو به همه ی شیعیان ایران تبریك عرض می كنم

]]>
تبریک عید 2011-11-07T06:43:16+01:00 2011-11-07T06:43:16+01:00 tag:http://asak.mihanblog.com/post/423 سامان عید سعید قربان بر همه ی شما عزیزان مبارک باشه  امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید  عید سعید قربان بر همه ی شما عزیزان مبارک باشه 
امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید 
]]>
کاشکی برگردی 2011-11-06T10:51:00+01:00 2011-11-06T10:51:00+01:00 tag:http://asak.mihanblog.com/post/422 سامان من دلم غمگین است کاشکی برگردیدوریت سنگین است کاشکی برگردینرگسی وا شده است بلبلی می خواندباغ عطرآگین است کاشکی برگردیباز باران زده است آسمان پل زده استتا که پل رنگین است کاشکی برگردیعشق را باور کن ، اگر عاشق باشیزندگی شیرین است کاشکی برگردیبی تو من می میرم کاش می دانستیحرف آخر این است کاشکی برگردیکاشکی برگردی....  

من دلم غمگین است کاشکی برگردی
دوریت سنگین است کاشکی برگردی

نرگسی وا شده است بلبلی می خواند
باغ عطرآگین است کاشکی برگردی

باز باران زده است آسمان پل زده است
تا که پل رنگین است کاشکی برگردی

عشق را باور کن ، اگر عاشق باشی
زندگی شیرین است کاشکی برگردی

بی تو من می میرم کاش می دانستی
حرف آخر این است کاشکی برگردی

کاشکی برگردی....

 

]]>
غیبت 2011-11-02T07:50:32+01:00 2011-11-02T07:50:32+01:00 tag:http://asak.mihanblog.com/post/421 سامان

]]>